Elizabeth olsen jest gotowa popełnić kilka błędów

 

Cholera!” Elizabeth Olsen wzdycha do siebie – w sposób rozdrażniony, to jest ostatnia rzecz, której dziś potrzebuję – po drugiej stronie naszej rozmowy telefonicznej. Ma na to tylko 27 minut wywiad podczas przerwy na lunch, wyjaśnia, a jej butelka wody właśnie wtoczyła się pod samochód, a teraz próbuje ją złapać.

➡️➡️➡️Read more: https://band.us/band/88794620/post/3

Zegar tyka — do 26 minut, potem do 25 — ale nie jestem zbyt zdenerwowany. Jest to moment, z którym można się utożsamiać i to jest rodzaj ogólnej atmosfery Olsena. Na planie sesji zdjęciowej InStyle, ona mnie trochę tej dziewczyny z liceum – tej, która była fajna, ale wciąż przyjaźni się ze wszystkimi. Na chwilę możesz zapomnieć, że aktorka jest spokrewniona z mega-sławnymi bliźniakami, gwiazdami filmów Marvela (oraz nadchodzącym programem telewizyjnym WandaVision) lub jest producentem wykonawczym jej serii Facebook Watch, Sorry For Your Loss , w którym gra również główną rolę.

Ten ostatni kredyt jest powodem, dla którego rozmawiamy. Ostatnio godzinami szlochałem do telefonu, oglądając prawie dwa sezony Olsen jako Leigh, młoda kobieta przeżywająca wiele etapów żałoby po śmierci męża. Nie jest to do końca beztroski serial, ale jest kilka zabawnych momentów i skomplikowanych (ale bardzo atrakcyjnych) historii miłosnych.

➡️➡️➡️Read more: https://padlet.com/polskieubrania5/Ubrania/wish/2285085950

„Naprawdę chcieliśmy skupić się na najmniejszych momentach pierwszego sezonu” – wyjaśnia Olsen, przypominając mi, jak Leigh kłóciła się o powrót do pracy lub świętowanie jej urodzin. „Ale w drugim sezonie chcieliśmy, aby Leigh zaczął w innym miejscu. Rzeczą, nad którą naprawdę chciałem pracować z Kitem [Steinkellner, scenarzystą i twórcą serialu], było to poczucie rozpędu i napędu do przodu. podejmuj większe ryzyko i popełniaj większe błędy”.

 Niewiarygodna Kaitlyn Dever
Jako ktoś, kto jest w pełni pochłonięty programem – który jest obecnie w drugim sezonie; nowy odcinek ukazuje się w każdy wtorek — mogę śmiało powiedzieć, że jest wiele momentów wartych wdechu. Ryzyka i błędów, zwłaszcza po stronie Leigha, jest mnóstwo.

PŁASZCZ I BUTY GABRIELA HEARST. ZDJĘCIE: EMMA ANDERSON.

➡️➡️➡️Read more: https://linktr.ee/polskieubrania

Nie było jednak błędem, że Olsen pracował za kamerą w serialu, a nie tylko przed. Podczas naszej rozmowy długo opowiada o tym doświadczeniu — jak bardzo lubi być częścią procesu twórczego, od pierwszego szkicu do końcowego cięcia; jak w końcu jest wystarczająco pewna siebie, by wyrażać szczere opinie; jak czuje, że dodaje wartość. Ludzie prawdopodobnie pomyślą, że to nudne, mówi mi, ale miło jest słyszeć, jak oddana i pełna pasji jest gwiazda.

„To jest wyczerpujące i nie ma weekendów” – dodaje, przeglądając swój harmonogram, który trwa 10 miesięcy (w przeciwieństwie do czterech, które potrzeba na filmowanie). „Nie chodzi tylko o zapamiętywanie linijek lub studiowanie postaci. Starasz się, aby pewne kontury brzmiały dobrze przez trzy odcinki od teraz, albo żeby szkice wyglądały dobrze, albo edycje. Robisz notatki na ten temat. po prostu zostać aktorem, ale to naprawdę satysfakcjonujące”.

Jednak pomimo zamiłowania Olsen do swojej pracy, nie jest typem, który spędza godziny przed telewizorem.

„Oglądam dużo sportu, bo jest jesień i sport jest cały czas w toku” – mówi, szokując mnie, gdy pytam, jakie programy jej się podoba. Mimo to Olsen lubi dobrą zabawę. „Oglądałem The Sopranos, ale musiałem zrobić sobie przerwę, ponieważ przyprawiało mnie to o koszmary. I pożerałem Killing Eve i Fleabag.

Następnie pyta, czy kiedykolwiek słyszałem o Riverdale (mam), ujawniając, że w jakiś sposób właśnie dowiedziała się, że istnieje.

„Nigdy tego nie oglądałem, po prostu wiem, że to rzecz. I najwyraźniej to też jest bardzo duża rzecz”.

Oczywiście każda rozmowa z Olsenem musi zawierać rozmowę o modzie. Aktorka określa swój styl na co dzień jako męski i oversize.

➡️➡️➡️Read more: https://www.instapaper.com/p/Polskieubrania

„Sukienki sprawiają, że czuję się trochę śmiesznie. „Po prostu lubię, gdy wszystko jest naprawdę łatwe i wygodne. Nic wybrednego. Nie lubię ubrań zwracających uwagę na ciało”.

Strój, który ma na sobie podczas naszej rozmowy — „czarne bawełniane spodnie oversize, czarny guzik i pantofelki” — jest tym, co uważa za swój wymarzony look.

„Czuję się bardzo komfortowo, ale nie wyglądam niechlujnie. Wyglądam, jakbym miał punkt widzenia i opinię”.

Place your order
(550 words)

Approximate price: $22

Calculate the price of your order

550 words
We'll send you the first draft for approval by September 11, 2018 at 10:52 AM
Total price:
$26
The price is based on these factors:
Academic level
Number of pages
Urgency
Basic features
 • Free title page and bibliography
 • Unlimited revisions
 • Plagiarism-free guarantee
 • Money-back guarantee
 • 24/7 support
On-demand options
 • Writer’s samples
 • Part-by-part delivery
 • Overnight delivery
 • Copies of used sources
 • Expert Proofreading
Paper format
 • 275 words per page
 • 12 pt Arial/Times New Roman
 • Double line spacing
 • Any citation style (APA, MLA, Chicago/Turabian, Harvard)

Our guarantees

Delivering a high-quality product at a reasonable price is not enough anymore.
That’s why we have developed 5 beneficial guarantees that will make your experience with our service enjoyable, easy, and safe.

Money-back guarantee

You have to be 100% sure of the quality of your product to give a money-back guarantee. This describes us perfectly. Make sure that this guarantee is totally transparent.

Read more

Zero-plagiarism guarantee

Each paper is composed from scratch, according to your instructions. It is then checked by our plagiarism-detection software. There is no gap where plagiarism could squeeze in.

Read more

Free-revision policy

Thanks to our free revisions, there is no way for you to be unsatisfied. We will work on your paper until you are completely happy with the result.

Read more

Privacy policy

Your email is safe, as we store it according to international data protection rules. Your bank details are secure, as we use only reliable payment systems.

Read more

Fair-cooperation guarantee

By sending us your money, you buy the service we provide. Check out our terms and conditions if you prefer business talks to be laid out in official language.

Read more