Ukraińscy projektanci pokazują wytrwałość podczas new york fashion

 

Z pewnością nie jest łatwo kontynuować produkcję na Ukrainie, gdzie większość tych etykiet produkuje swoje wyroby. Podczas gdy działalność w Kijowie powoli się wznawia, nadal pozostają do rozwiązania kwestie wewnętrzne.

➡️➡️➡️Read more:  https://mstdn.jp/@polskakoszulka

Litkovska musiała przenieść swoją produkcję z Charkowa na wschodniej Ukrainie do różnych fabryk w centralnej i zachodniej Ukrainie. Nie ma samolotów do wysyłki, więc co tydzień Frolov wysyła kogoś ze swojego zespołu, aby dostarczał paczki pociągiem, często podróżując w sumie od 14 do 16 godzin na polską granicę Ukrainy, a następnie do Warszawy lub Krakowa. „To działa”, mówi. „Dotarłem tutaj [do Stanów Zjednoczonych] w ten sposób”.

Image may contain Clothing Apparel Blouse Sleeve Human Person and Long SleeveLitkovska wiosna 2023Zdjęcie: dzięki uprzejmości Jarosława Bugajewa
W miniony wtorek sześciu ukraińskich projektantów, Frolov, Litkovska, Bobkova, Kovalska, Gudu i Elena Burenina, miało okazję zaprezentować swoje wiosenne kolekcje 2023 podczas New York Fashion Week w Mastercard Tech Hub w dzielnicy Flatiron. Dzień później grupa była również świętowana w przestrzeni Urban Zen Donny Karan w West Village. „Bardzo ważne jest okazanie solidarności z innymi twórcami w innych regionach świata – zwłaszcza z ukraińskimi projektantami, aby pokazać, co się teraz dzieje” – powiedział Keanan Duffty, dyrektor programów modowych w Parsons School of Design. „Chcemy, aby nasi przyjaciele w Kijowie wiedzieli, że mamy z nimi symbiotyczny związek i więź”. Międzynarodowe wsparcie dla ukraińskich projektantów napłynęło od czasu, gdy Rosja najechała Ukrainę w lutym zeszłego roku, wojna, która wykorzeniła miliony istnień ludzkich, w tym ludzi stojących za tymi etykietami.➡️➡️➡️Read more: https://www.besport.com/post/35653805Image may contain Clothing Dress Apparel Human and Person

Frolov wiosna 2023Zdjęcie: dzięki uprzejmości Vic Bakin
Część projektantów inspirowała się tradycyjnym ukraińskim rękodziełem lub motywami, m.in. Lilia Litkovska z Litkovska, weteranka z Kijowa. Kiedy wybuchła wojna, przeniosła się do Paryża i od tego czasu tylko kilka razy podróżowała z powrotem na Ukrainę. Projektantka pojawiła się niedawno w wiadomościach po tym, jak pierwsza dama Ukrainy, Olena Zelenska, założyła dwa różne stroje Litkovskiej na swoją lipcową wizytę w Stanach Zjednoczonych, która obejmowała wizytę u prezydenta Joe Bidena i dr Jill Biden.

➡️➡️➡️Read more:  https://www.instapaper.com/p/polskakoszulka
Kolekcja Litkovskiej została zainspirowana vesnianka, starożytną ukraińską pieśnią, która skupia się na powrocie do wiosny. „Naszej wiosny nie da się ukraść” – powiedziała podczas prezentacji. Choć dla projektantki było więcej ukraińskich motywów niż zwykle, tradycyjne ukraińskie rękodzieło ludowe było pomysłowym dodatkiem, stanowiąc kolorowy kontrast z minimalistycznym garniturem Litkowskiej. Jednym spojrzeniem nałożyła na garnitur piękną optyczną białą apaszkę wyszywaną ukraińskimi kwiatami i przeszyła tradycyjne szwy vyshyvanka w obszernej męskiej tunice.

Obecnie w Paryżu Litkovskiej nie brakuje ludzi, którzy się do niej zwracają. „Dostałam tak duże wsparcie od społeczności międzynarodowej” – dodała, zauważając, że skontaktowała się z nią również prezes Paris Fashion Week. Podobnie jak Litkovska, Kristina Bobkova z Bobkova uciekła z Ukrainy i osiedliła się w małym miasteczku pod Frankfurtem, odwiedzając Ukrainę. kilka razy od tego czasu. Ostatnio swoją kolekcję inspirowaną kwitnącymi kijowskimi kasztanami pokazała na Berlin Fashion Week, gdzie została zaproszona do prezentacji. Jednak wszystkie jej materiały i produkcja nadal znajdują się na Ukrainie. „Naszym głównym celem jest ratowanie kultury naszego kraju” – powiedziała Bobkova. „A powinniśmy wykorzystać produkcję ukraińską”.

➡️➡️➡️Read more: https://linktr.ee/polskakoszulka

Place your order
(550 words)

Approximate price: $22

Calculate the price of your order

550 words
We'll send you the first draft for approval by September 11, 2018 at 10:52 AM
Total price:
$26
The price is based on these factors:
Academic level
Number of pages
Urgency
Basic features
 • Free title page and bibliography
 • Unlimited revisions
 • Plagiarism-free guarantee
 • Money-back guarantee
 • 24/7 support
On-demand options
 • Writer’s samples
 • Part-by-part delivery
 • Overnight delivery
 • Copies of used sources
 • Expert Proofreading
Paper format
 • 275 words per page
 • 12 pt Arial/Times New Roman
 • Double line spacing
 • Any citation style (APA, MLA, Chicago/Turabian, Harvard)

Our guarantees

Delivering a high-quality product at a reasonable price is not enough anymore.
That’s why we have developed 5 beneficial guarantees that will make your experience with our service enjoyable, easy, and safe.

Money-back guarantee

You have to be 100% sure of the quality of your product to give a money-back guarantee. This describes us perfectly. Make sure that this guarantee is totally transparent.

Read more

Zero-plagiarism guarantee

Each paper is composed from scratch, according to your instructions. It is then checked by our plagiarism-detection software. There is no gap where plagiarism could squeeze in.

Read more

Free-revision policy

Thanks to our free revisions, there is no way for you to be unsatisfied. We will work on your paper until you are completely happy with the result.

Read more

Privacy policy

Your email is safe, as we store it according to international data protection rules. Your bank details are secure, as we use only reliable payment systems.

Read more

Fair-cooperation guarantee

By sending us your money, you buy the service we provide. Check out our terms and conditions if you prefer business talks to be laid out in official language.

Read more